Організаційна робота між партнерами

Відповідно до спільної угоди між потенційними партнерами, Головним Бенефіціаром проєкту буде Басейнове управління водних ресурсів р. Тиса, яке прийматиме всі зобов’язання перед ОУ/СТС, нестиме відповідальність за підписання Грантового Контракту, загальну координацію проєкту, управління та реалізацію проєктної діяльності, передачу траншів ЄС Партнерам Проєкту та інші зобов’язання, що випливають з Грантового Контракту.

Партнери Проєкту нестимуть відповідальність за здійснення заходів Проєкту, зазначених у Заявці, з метою досягнення відповідних результатів та виконуватимуть свої завдання відповідно до Грантового Контракту.

Головний Партнер укладе з кожним партнером Угоду про партнерство, в якій будуть зазначені їхні зобов’язання, фінансові аспекти та питання управління Проєктом.

Кожен партнер Проєкту сформує свою надійну і професійну команду та призначить менеджера, фінансового менеджера, створить ефективну й надійну систему управління та аудиту.

Кожен партнер буде відповідати вимогам законодавства ЄС та нормативних документів на рівні програми та відповідного національного законодавства.

Всі партнери будуть активно співпрацювати з метою успішного впровадження Проєкту, забезпечувати доступність результатів проєкту для громадськості з популяризацією того факту, що фінансування здійснюється з фондів ЄС у рамках Програми ЄІС.

Партнери зобов’язуються надавати всю необхідну професійну підтримку один одному і вирішувати всі проблеми, що виникають під час реалізації проєкту, на основі принципів спільного розподілу зобов’язань та прийняття спільних рішень.

Поділитись: