Партнери проєкту


Басейнове управління водних ресурсів р. Тиса (БУВР Тиси) є державною організацією у сфері управління водними ресурсами та протипаводкового захисту на Закарпатті. Будучи відповідальним за надійне технічне обслуговування водних систем, споруд, запобігання шкідливому впливу вод, впровадження Паводкової та Водної Рамкової Директив ЄС, БУВР Тиса має великий досвід (понад 16 років) реалізації та управління транскордонними проєктами з питань водного господарства в регіоні. Управління має кваліфікованих експертів та технічні засоби для реалізації Проєкту.

Словацьке водогосподарське управління, державне підприємство, професійна організація з експлуатації та утримання водних об’єктів, протипаводкового захисту, доглядом за якістю та кількістю поверхневих вод. Його територіальне відділення в м. Кошице відповідає за безпосередню реалізацію проєктної діяльності на території Словаччини. Управління має хороший досвід реалізації проєктів щодо інтегрованого управління водними ресурсами, реалізації Паводкової та Водної Рамкової Директив ЄС. Партнерство сприятиме обміну досвідом, спільному картографуванню паводкових небезпек та розробці спільних планів.

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства є територіальною одиницею БУВР Тиси, яка відповідає за управління водними ресурсами, протипаводковий захист у басейні р. Уж (Україна). Маючи весь необхідний персонал, кошти, знання про цільовий річковий басейн, сприяє топогеодезичному дослідженню річки Уж та її приток, розвитку баз даних ГІС, залученню місцевої громадськості та муніципалітетів.

Ужгородська міська рада є законодавчим керівним органом, що відповідає за розробку та впровадження програм місцевого розвитку, залучення громадян до процесу прийняття рішень, зокрема, заходів щодо боротьби з повенями. В проєкті рада відповідає за організацію та участь у інформаційній кампанії, впровадженні та оцінці запропонованих заходів у місті, зборі даних для картографування паводкових ризиків для Ужгорода.

Громадська організація “ЕКОСФЕРА” займається вивченням навколишнього середовища, вживає заходів для його захисту, сприяє екологічній освіті населення регіону. Відповідає за оцінку впливу запланованих заходів на біорізноманіття та проведення “еколого-освітніх” завдань з учнями.

Поділитись: